Rejestracja online

31 grudnia 2023

lek. Mateusz Łysek

Ukończył kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2018 roku. Ponadto jest absolwentem kierunku farmacja apteczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra farmacji. Po odbytym stażu podyplomowym pracował przez 2,5 roku jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a dzięki zdobytemu doświadczeniu holistycznie traktuje dermatologiczne problemy pacjenta w odniesieniu do ogólnego stanu zdrowia. Następnie w 2022 roku w sesji jesiennej uzyskał czwarty wynik Lekarskiego Egzaminu Końcowego w kraju.


Obecnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w  Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu.


Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society.


Nieustannie z pasją poszerza swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie dermatologii biorąc udział w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz prowadząc zajęcia ze studentami Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego przekazując im wiedzę z dermatologii i wenerologii.


Udziela konsultacji w zakresie:

  • chorób skóry, błon śluzowych, paznokci i włosów,
  • dermatoskopowej ocenie znamion
  • chorób przenoszonych drogą płciową.

lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii

ikona facebook

ikona pacjent Rejestracja online

ikona słuchawka  604 66 73 23

Centrum Medyczne Multimed logo

Godz. otwarcia: 

pn-pt 8.00 - 18.00

Ikona e-mail

rejestracja@cmmultimed.pl

centrummedycznemultimed@gmail.com

Ikona telefon

604 66 73 23

Centrum Medyczne Multimed

ul. Na Polance 10a/2

55-300 Środa Śląska

wejście od strony parkingu 

Copyright @ Centrum Medyczne Multimed, wykonanie kreacyjna.plRegulamin strony, polityka prywatności